TELE-BUS

Działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. W chwili obecnej jesteśmy liderem wśród firm na terenie powiatu złotowskiego, które świadczą usługi w międzynarodowym i krajowym przewozie osób autobusami i autokarami.

Nasza firma od początku funkcjonowania na rynku koncentrowała się przede wszystkim na jakości oferowanych usług. Posiadamy Licencje na Międzynarodowy Przewóz osob oraz Certyfikaty Kompetencji Zawodowych. Jesteśmy także zarejestrowani jako podatnicy VAT w Holandii, Niemczech, Włoszech, Austrii i Francji, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są całkowicie legalne.

Certyfikat Firmy Godnej Zaufania

W dniach od 15 października 2016 r. do 25 listopada 2016 r. wśród naszych klientów i kontrahentów przeprowadzono niezależne badanie opinii. Podstawowym celem ankiety było uzyskanie odpowiedzi w obszarze zagadnień dotyczących:

  • oceny jakości oraz standardu świadczonych usług,
  • wiarygodności i przejrzystości działania firmy i jej pracowników.

Wyniki badania pozwoliły nam przyznać Certyfikat Firmy Godnej Zaufania, który otrzymaliśmy 3 grudnia 2016 r. Uzyskanie Certyfikatu Firmy Godnej Zaufania jest dla nas bardzo ważnym i cennym wyróżnieniem, ponieważ jest to wyraz Państwa zadowolenia i uznania dla naszej firmy. Jego posiadanie świadczy o wysokiej pozycji firmy TELE-BUS na rynku przewoźników oraz nienagannej opinii. Dzięki temu wyróżnieniu znajdujemy się w gronie firm cieszących się największym szacunkiem klientów oraz partnerów biznesowych.